Silsan Medya Tanıtım & Hakkımızda

Nuri YENİEV

+90 533 321 96 06

Genel Müdür

1965 yılından günümüze; Maltepe Kışla Caddesi Gürbilek Han No : 58 Kat : 1 /16-17 Bayrampaşa / İSTANBUL Merkez şubemizde faaliyet göstermekteyiz.

1970 senesinde okul ve silgi imalatımız büyük aşamalar yaparak kaliteli sağlığa uygun %100 yerli silgi üretimine başlamıştır. Okullarda ve ofislerde promosyon ajanslarının ve sizlerin isteği doğrultusunda değişik modellerde silgi üretimini yapıyoruz. Talebiniz doğrultusunda üretilen silgilerin üzerine tampon baskı ile her türlü marka ve amblem-reklam baskı yapabiliriz.

Eşantiyon silgi üretimi sınırsız model ve her türlü renkte yapılabilir. Silgi üretim kapasitemiz yüksektir. Modele göre günlük elli bin, yüz bin, üç yüz bin silgi üretim kapasitemiz vardır. Sizin vereceğiniz siparişlere anında cevap verebiliriz. Silgi kalıpları kendi imalatımız olup, sizlerin kalıp model sıkıntısı bulunmamaktadır.

İthal Çin mallarının kalitesiz – sağlıksız olduğu kamuoyunca bilinmektedir. Üretimimiz kaliteli, sağlığa uygun, %100 yerli hammadde ve işçilikle yapılmaktadır. Kendi imalatımız Silgi ürünlerimiz; Çin’den ithal edilen silgi ürünleri ile fiyat – kalite – işçilik – sağlık boyutu ile kolayca rekabet etmektedir.


Vizyonumuz

Silgi alanında hayalleri şekillendirmek, renklendirmek, iz bırakmak isteyen herkesin hayatında olmak, ilk ve tek silgi imalatçısı olma rekabet gücümüz ile kalitesiz Çin silgileri ile mücadele etmek.

MİSYONUMUZ

Kaliteli ve yenilikçi sağlıklı ürünleri müşterilerine ulaştıran, topluma ve çevreye karşı sorumlu, etik değerlere bağlı, silgi alanında kalitesiz Çin ürünleri ile mücadele etmek, uluslararası operasyonları olan bir şirket olmak.

DEĞERLERİMİZ

Kalite: Yetkinlik, Güvenilirlik, Davranışsal kalite…

Yenilikçilik: Çağa ayak uyduran, Değişime/gelişime açık olan, Teknolojiyi takip eden, Yaratıcı, Öncü, Girişimci, Araştırmacı

İyilik: Duyarlı, Düşünceli, Sorumluluk sahibi, Adil, Eğitime ve kişisel gelişime hizmet eden

Başarma tutkusu: Kendi kendini motive eden, Rekabetçi, Sürekli gelişim, Sonuç odaklı, Takım çalışması, Ortak akıl, İnsiyatif alan, Hesap verebilir